Categories
Cannabis

Mnoho lidí už zná nebo dokonce objevilo zdravotní výhody, které přináší CBD. Ale na trhu existují i ​​výrobky CBG. Co je CBG a jaké jsou rozdíly mezi CBG a CBD.

CBG znamená kanabigerol a tento kanabinoid také pochází z rostliny konopí. Podobně jako známější CBD i CBG má řadu zdravotních výhod.

CBG je také kanabinoid, který může interagovat s naším endokanabinoidním systémem a jinými kanabinoidy, jako je CBD.

CBG oleje s vysokou koncentrací mohou mít mnohé pozitivní účinky pro zdraví.

V CBG přítomné kanabinoidy, jsou získány z konopí a pocházejí z kyseliny kanabigerolové (CBGA), což je kyselá forma CBG. Jak rostlina dozrává, CBGA se konvertuje rostlinnými enzymy na tři hlavní kanabinoidní prekurzory:

  • kyselina tetrahydrokanabinolová (THCA)
  • kyselina kanabidilová (CBDA)
  • kyselina kanabichromenová (CBCA)

Kanabigerol je fytokanabinoid, který je kanabinoid produkován rostlinami konopí. Každý organismus potřebuje kanabinoidy, pro správné fungování. Užívání rostlinných fytokanabinoidů, CBG, spustí reakci vašeho těla podobnou té, kterou produkují endokanabinoidy, které tvoří lidské tělo.

Běžné léky, které používali lidé například ke snížení bolesti a zánětům nemají často úspěch. Lidé, kteří trpí bolestmi proto hledali jiné dostupné alternativy, které dokážou skutečně odstranit zdravotní problémy. CBG inhibuje aktivitu různých enzymů, které mají silné protizánětlivé bolesti. Stejně tak, dokážou látky obsažené v CBG účinně tlumit nebo dokonce odstranit bolesti.
Mezi oblíbené produkty CBG řadíme Real Pure Hemp CBG OLEJ 30% 10 ml, který je svým kvalitním složením zajisté lídrem kvality.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rubriky